Contact

 

 

Vlaams Fonds voor de Letteren | Flanders Literature
Generaal van Merlenstraat 30
2600 Berchem
België

 

 

Toon op kaart (Google Maps)

 

 

Tel +32/3 270 31 61
Fax +32/3 270 31 60

info@vfl.be | team@flandersliterature.be

www.vfl.be | www.flandersliterature.be

 

 


Team

Koen Van Bockstal

directeur 

koen.vanbockstal@vfl.be

 

Anja Goyens

communicatie

anja.goyens@vfl.be       

              

Koen De Smedt

financieel beheer en ICT 

koen.desmedt@vfl.be          

              

Els Aerts

coördinator buitenlandteam en projecten 

els@flandersliterature.be      

              

Lara Rogiers

coördinator binnenlandteam          

subsidies voor theater, poëzie, literaire manifestaties en organisaties, vertalingen in het Nederlands en literair grensverkeer    

lara@vfl.be  

 

Noemi De Clercq            

subsidies voor illustratie, kinder- en jeugdliteratuur, literaire tijdschriften, leesbevordering, impulssubsidies en initiatieven rond diversiteit

noemi@vfl.be

              

Marieke Roels  

subsidies voor auteurslezingen, non-fictie en strips en productiesubsidies voor uitgevers   

marieke@vfl.be         

              

Michiel Scharpé              

subsidies voor proza, debuterende auteurs       

promotie proza in het buitenland

michiel@vfl.be        

              

Patrick Peeters 

promotie poëzie, theater en non-fictie in het buitenland

patrick@flandersliterature.be              

 

Elise Vanoosthuyse        

promotie proza en prentenboeken in het buitenland   

elise@flandersliterature.be   

              

Lien Devos         

promotie jeugdliteratuur en strips in het buitenland  

lien@flandersliterature.be     

              

Nanne de Viet

ondersteuning binnenlandteam en auteurslezingen

nanne@vfl.be        

 

Lore Piers

ondersteuning autuerslezingen (vervangt Nanne de Viet)

lore@vfl.be   

              

Mies Van Dun

ondersteuning binnenlandteam 

mies@vfl.be 

              

Stefanie Luppens

ondersteuning binnenlandteam  

stefanie@vfl.be        

              

Karen Thys

ondersteuning buitenlandteam, Vertalershuis  

karen@flandersliterature.be        

              

Matthias Dillen

ondersteuning binnen- en buitenlandteam

matthias.dillen@vfl.be        

              

Yannick Geens

ondersteuning binnen- en buitenlandteam

yannick.geens@vfl.be         

              

Rein De Smet

ondersteuning buitenlandteam (vervangt Georgia De Winter)      

rein@flandersliterature.be


Vorige Volgende Afdrukken Link doorsturen